Yabani İğde içeren Di̇ş Macunu

Yabani İğde içeren Di̇ş Macunu

Günlük bakım ve diş hassasiyeti azaltılması

Yenilikçi Temizleme temeli Tixosil-SoftClean® daha diş hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur ve diş minesinin incelmesi önler. Önemli ölçüde diş eti durumunu iyileştirmeye için yardımcı olur, nefesi canlandırır.
1. Altay Çay dikeni doğal meyve suyu – Dişeti ve ağız mukozasının hızla iyileşmesi için kullanılan en iyi doğal şifadır.

 1. Aynısafa özü de cariogenic bakterilerin çoğalmasını engeller ve ağız normal mikroflorasını geri yükler.

 2. Kekik özü, güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir diş ve diş etlerine kan akışını arttırır, esansiyel yağların yüksek içeriği nedeniyle mükemmel bir serinletici etkisi vardır.
  Klinik olarak kanıtlanmış
  %31.58 sıcaklığa karşı diş hassasiyeti
  %30.16 dokunsal uyaranlara karşı diş hassasiyeti azaltılması
  %59.76 de plak azaltılması
  İçeriğindeki zengin antioksidan yabani iğde özü yağı ve suyu ile dişlerinizi korumaya yardımcı olur.

İçerik
Flor, lauril sülfatlar, PEG, parabenler, kaba aşındırıcı bileşenler, antiseptikler, sentetik tatlandırıcı ve renklendiriciler, triklosan metronidazol (antibiyotik) içermez.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Not: Siberian Health ürünleri ilaç değildir,tedavi amaçlı kullanılmaz. Bir sağlık probleminiz varsa önce doktorunuza danışınız.

Sitemizden online alışveriş yapılmamaktadır. Siberian Health ayrıcalıklı müşteri sistemi ile AYICALIKLI MÜŞTERİ üyesi olun ilk alışverişinizden sonra ürünlerinizi katalog satış fiyatı üzerinden değil AYRICALIKLI MÜŞTERİ indirimleri ile sahip olun.

Detaylı Bilgi İçin: [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.