İyot

İyot

Doğal otlar, vitamin ve iyot kompleksidir . Bu kompleks iyot mineralinin etkin çalışmasını sağlar .  İyot, tiroid bezlerinin içeriğinde bulunur.


✔Tiroid ve tiroid kontrol mekanizmasında, zihinsel fonksiyonların sağlıklı çalışmasında, enerji ve kilo alınmasında, normal büyüme ve gelişmede, beyin ve sinir sisteminin normal çalışmasında , vücut ısısı ve enerjisinin düzenlenmesinde, tiroid hormonlarının yapımında çok önemli bir rol oynar .
✔Bebeklerde hastalık durumlarının oluşması ve endemik cüceliğe sebep olabilir . Çocuklarda ve gençlerde, guatr , subklik ve aşikar hipotiroidi , zeka geriliği, fiziksel gelişme bozukluğuna sebep olabilir.
✔İyot eksikliği olanlar , vücudunda ödem olanlar , fazla kilolu olanlar , radyasyona maruz kalanlar.

Fiyat: 28 TL

Not: Siberian Health ürünleri ilaç değildir,tedavi amaçlı kullanılmaz. Bir sağlık probleminiz varsa önce doktorunuza danışınız.

Sitemizden online alışveriş yapılmamaktadır. Siberian Health ayrıcalıklı müşteri sistemi ile AYICALIKLI MÜŞTERİ üyesi olun ilk alışverişinizden sonra ürünlerinizi katalog satış fiyatı üzerinden değil AYRICALIKLI MÜŞTERİ indirimleri ile sahip olun.

Detaylı Bilgi İçin: [email protected] mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.