Bireysel Başlangıç Programı

Bireysel Başlangıç Programı

EN BAŞTAN SEN, SIBERIAN HEALTH ÜRÜNLERİNİ İNDİRİMLİ OLARAK SATIN ALMA FIRSATINI ELDE EDİYORSUN!

PROGRAM ŞARTLARI

Ticaretine EN İYİ koşullarda başla!
Şirketin ürünlerinden oluşan ve toplam fiyatı 500 TL olan 6 ürün setinin* her birini sadece 17 TL’ye satın alma fırsatı!

ALTI AYLIK SÜRE İÇİNDE AİLENİN BÜTÇE TASARRUFU 398 TL’YE VARABİLİR!

Kendi ticaretinin gelişimi alanında ilk adımını at! Siberian Health’e kaydını yaptığın aydan itibaren ilk 6 ay boyunca Kişisel Cironu 200 puan ve üstü seviyede tut!

EN BAŞTAN İTİBAREN – MAKSİMUM KAR!

1. AY

FİYATI 55 TL OLAN ÜRÜN SETİ 38 TL’YE ULAŞAN TASARRUF

2. AY

FİYATI 60 TL OLAN ÜRÜN SETİ43 TL’YE ULAŞAN TASARRUF

3. AY

FİYATI 70 TL OLAN ÜRÜN SETİ 53 TL’YE ULAŞAN TASARRUF

4. AY

FİYATI 75 TL OLAN ÜRÜN SETİ 58 TL’YE ULAŞAN TASARRUF

5. AY

FİYATI 90 TL OLAN ÜRÜN SETİ73 TL’YE ULAŞAN TASARRUF

6. AY

FİYATI 150 TL OLAN ÜRÜN SETİ 133 TL’YE ULAŞAN TASARRUF

PROGRAMIN AYRINTILI ŞARTLARI

1. Programa kimler katılabilir: Siberian Health`e kayıtlarını cari yılın 1 Eylül tarihinden itibaren yapan Danışmanlar.

2. Altı adet ürün setini özel fiyata satın alabilmek için Şirkete kayıt ayından itibaren arka arkaya altı ay boyunca Kişisel Cironda (KC) 200 puana ulaşman gerek! Ayrıcalıklı Müşterilerin puanları Kişisel Ciroya (KC) dahildir.

3. Program sürekli olarak çalışmaktadır. Programa ticari yılın ortasında veya sonunda katılan yeni bir Danışman için Program arka arkaya altı ay boyunca geçerli olacaktır.

4. Programa 21. ticari yılında katılan Danışmanlar için 21. ticari yılının şartları geçerli olacaktır.

5. Pograma, Ayrıcalıklı Müşteri statüsünden ilk defa Danışman statüsüne geçenler dahil olmak üzere Danışman statüsüne sahip olan herkes katılabilir.
Dikkat! Ayrıcalıklı Müşteri statüsüne geçen ve tekrardan Danışman statüsüne dönen Danışmanlar (Danışman – Ayrıcalıklı Müşteri – Danışman) Programa katılamazlar.

6. Birinci ve ondan sonraki setler Danışmanın kayıtlı olduğu Şirket Hizmet Merkezinde ve sadece her bir sonraki ay içerisinde alınır.

7. Ürünlerin satın alımı sırasında setin maliyetini tam olarak kullanmadığın durumlarda geriye kalan kısmı daha sonraki setleri satın alırken kullanabilirsin.

* Şirket Hizmet Merkezinde mevcut olan, Şirketin ürettiği ve fiyatı belirlenmiş olan ürün takımına set denir. Puanlar ve prim/bonus olarak ürünlerin fiyatından %25 (KDV hariç) tahsil edilmemektedir.